#2016-01-15 07:14:38 

fanbarcelony

Użytkownik

Szukam kilku ciekawych propozycji jak upiększyć ogród. Żona uparła się, że trzeba zrobić tam trochę porządku. W internecie znalazłem kilka ciekawych stron z rzeczami na ogród, ale nie mogę się zdecydować na coś konkretnego. Może ktoś mi coś doradzi?
#2016-01-15 08:03:59 

KrystianOpole

Użytkownik

Na stronie www.artogrodowe.pl znalazłem bardzo ciekawe betonowe donice. Nie wiem jak twoja żona, ale moja jest bardzo zadowolona. Posadziła w nich różnego rodzaju kwiaty. Nie byłem do tego przekonany, aż kwiaty zaczęły kwitnąć. Wygląda to bardzo estetycznie i przyjemnie dla oka :)
#2016-01-15 08:39:41 

h3x4h3d5on

Użytkownik

Moi znajomi mają na całym ogrodzie zrobione takie ścieżki. W sumie cały teren da się przejść kilkoma różnymi drogami. Super to wygląda i ma swoisty klimat. Po drodze masz różnego rodzaju schodki ogrodowe, z tego co wiem znajomy kupił to wszystko przez internet. Jak tylko dowiem się jaka to strona to dam namiary, może się przyda.
#2016-01-15 09:01:23 

fanbarcelony

Użytkownik

Widziałem już tyle różnych pomysłów na ogród, że sam nie wiem na czym się wzorować. Żebym mógł mieć wszystko co bym chciał, musiał bym mieć cztery razy większą działkę. Zapisałem kilka ciekawych projektów na komputerze, jak będzie chwila czasu, pokażę żonie. Może ona będzie bardziej zdecydowana na coś konkretnego.
#2016-01-15 10:08:54 

KrystianOpole

Użytkownik

Dla mnie ogród to ogród. Lubię jak jest dużo miejsca bez specjalnego wydziwiania. Ale to wasz ogród. Mi najbardziej pasuje jak jest dużo trawy, ewentualnie jakieś drzewa. Wtedy można sobie spokojnie wyjść, usiąść i się wyciszyć. Jeżeli miał bym możliwość urządzać to od nowa, postawił bym na środku palmy a resztę zostawił bym bez zmian :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015