#2016-01-14 03:04:06 

MadameMaxim

Użytkownik

Witam wszystkich! Szukam pomysłu na prezent dla mojego młodszego brata, ma teraz szesnaście lat. Jest zafascynowany podróżami. Ogląda non stop National Geographic. Oczywiście myślałam, że może kupię mu jakieś książki o podróżach, tylko ja się średnio znam na temacie i chciałabym o polecenie mi jakiś pozycji.

#2016-01-14 04:58:55 

FleurDeLaCore

Użytkownik

Hej! Dam ci namiary na księgarnię turystyczną, tam w sumie każda pozycja nada się dla miłośnika podróży :) Nazywa się Triptelnik, działają internetowo, więc nie ma problemu z chodzeniem po mieście :P
#2016-01-14 07:30:40 

Dumblidorr

Użytkownik

Faktycznie fajna ta strona, aż się chce cos zamówić :) Przemówiła do mnie stylistyka :P Co do prezentu, to zacznij może od Cejrowskiego, myślę, że jego humor się chłopakowi spodoba, a też pisze fajnie, czyta się szybko i przyjemnie! Potem sam będzie ci mówił, co mu się podoba, może będzie wolał coś o Europie, a nie o dalekich dzikich krajach :P
#2016-01-14 08:56:36 

FleurDeLaCore

Użytkownik

Cejrowskich tez nie jest dla wszystkich :P Ja go szanuję, bo jest prawdziwy, szczery i kocha to co robi. Nie jak niektórzy ;) wyjazdy za pieniążki, pokazanie tych pięknych jasnych stron, byle było to atrakcyjne wizualnie i się dobrze sprzedawało
#2016-01-14 10:06:46 

Hobbit

Użytkownik

Jeśli chopak tak przepada za National Geographic, to oni mają swoje książki, każda którą miałem przyjemność przeglądać, czytać lub nawet na chwilę trzymać w rekach mi się podobała. Są tam najwyższej jakości zdjęcia, dobre i rzetelne inrofmacje no i cały brand National Geographic robi swoje ;) Myślę, że jak na początek przygody z książkami podróżniczymi to będzie strzał w dziesiątkę ;) Na tej stronie co ci polecali też masz pozycję od nich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015