#2016-01-12 03:29:19 

MadameMaxim

Użytkownik

Dziewczyny (i panowie, jeśli się znajdą jacyś w takim temacie :)), marzy mi się od dawien dawna dobry kurs dekoracji tortów. Akurat znalazł się czas i środki, dlatego proszę was ślicznie o poradę, czy potraficie mnie skierować do konkretnej osoby/firmy organizującej szkolenia? Mieszkam w bardzo małym mieście przy granicy polsko-czeskiej, tzn. w Paczkowie (województwo Opolskie). Coś, ktoś?
#2016-01-12 05:57:32 

FleurDeLaCore

Użytkownik

Ktoś mi polecał gdzieś w okolicy Prudnika (ok. pół godziny się stąd jedzie) taki sklep z dekoracjami tortowymi itp., oni ponoć organizują też kursy i to nawet z bardzo znanymi na świecie cukiernikami. Można chyba nawet wybrać, od kogo chce się uczyć i oni go ściągają na specjalne życzenie :o Nie pamiętam, jak siię nazywał ten skep, ale coś w stylu Słodkie Pasje, albo Słodka Pasja…
#2016-01-12 08:32:44 

parabola

Użytkownik

Ja się uczyłam sama piec ze starych książek kucharskich mamy :) a ile radości to dało, na niektórych stronach były jeszcze jej notatki sprzed lat, pisane ołówkiem… wzruszyło to mnie, bo mama niestety odeszła jak chodziłam do liceum.
#2016-01-12 10:27:56 

Hobbit

Użytkownik

Ja chodziłem na kurs w Opolu, ale dla Ciebie to może być trochę daleko jednak, chyba, że specjalnie przyjedziesz na jeden-kilka dni.
#2016-01-12 12:52:34 

MadameMaxim

Użytkownik

Ooo, jesteście super, dziękuję bardzo za odpowiedzi :) nie sądziłam, że znajdę miejsce, w którym urządza się kursy z cukiernictwa tak blisko mojego domu, a tutaj niespodzianka. Ten sklep, o którym wspomniałaś, jest w Nysie, już tam dzwoniłam :) meeega jestem podekscytowana :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015