#2015-12-23 03:47:18 

SegunEl

Użytkownik

Witajcie. Moja dziewczyna zarzuciła mi, że potępiam ludzi ze wsi. To nieprawda, po prostu uważam, że między mną, a ludźmi pochodzącymi z obszarów wiejskich jest pewna przepaść. Ale nie uważam, że są gorsi. Po prostu ja spędziłem całe życie w mieście. Moja dziewczyna założyła się ze mną, że nie wytrzymam na wsi dłużej niż tydzień. Tu chodzi o męski honor, więc muszę wygrać. Pozwoliła mi wybrać miejsce wypoczynku, ale w ogóle się na tym nie znam. Poratujecie?
#2015-12-23 06:25:57 

Dumblidorr

Użytkownik

Haha, to się wkopałeś. Ale udowodnij jej, że nie ma racji!
#2015-12-23 08:19:27 

Hobbit

Użytkownik

Co Ty chcesz, na wsi jest naprawdę świetnie, klimatycznie. Zobaczysz, że wygrasz ten zakład a potem będziesz jeszcze namawiał swoją dziewczynę, żebyście spędzili wakacje na wsi. Masz na to moje słowo. A co do miejsca. Hm. Myślę, że może Ci się spodobać ośrodek agroturystyczny nad jeziorem. Najlepiej na Kujawach. Ale turystyka wiejska bardzo się rozwija, więc z wyborem miejsca nie będziesz miał problemów, dużo jest opcji.
#2015-12-23 09:42:22 

Sonia

Użytkownik

Popieram Twoją dziewczynę. Na drugi raz na pewno nie powiesz złego słowa na osoby pochodzące ze wsi. Sama uwielbiam wieś, tam jest inaczej niż w mieście. W tym masz rację.
#2015-12-23 10:08:22 

Katia

Użytkownik

A może domki letniskowe Brzezina - Agroturystyka Wielkopolska jest dobrą opcją. Cokolwiek wybierzesz – będziesz zachwycony. Może teraz nie dopuszczasz do siebie myśli, że mogłoby Ci się na wsi spodobać, ale idę o kolejny zakład, że tak właśnie będzie :).

#2015-12-23 10:28:16 

Lilka

Użytkownik

Wybierz wczasy nad jeziorem, najlepiej gdzieś na Kujawach. Dużo ludzi wybiera ten obszar Polski, więc coś w tym musi być. Nie bądź taki uprzedzony, jeśli nie jesteś z czymś zaznajomiony. Gwarantuję, że po takim urlopie zmienisz zdanie. Pobyt na wsi ma ogrom zalet i przekonasz się o tym, jak spędzisz tam parę dni. Twoja dziewczyna chce Ci chyba dyskretnie powiedzieć, że chciałaby pojechać na wieś z Tobą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015